Čo nového chystáte pre svojich čitateľov a zákazníkov?

Styled Stock Image 10

Máte skvelú ideu či projekt, ale nenaplánovali ste si jednotlivé kroky do kalendára??

Aj géniovia potrebujú také triviálne a pritom podstatné veci, akými sú plánovanie a organizovanie činností. Práca sa nevykoná sama 🙂

Ja si práve plánujem prácu na novom produkte a tak som preň vytvorila veľmi praktický a dôležitý check list, ktorý mi zaručí, že všetko podstatné budem mať spravené a moja práca získa patričnú a zaslúženú pozornosť.

Check list je rozdelený na časové obdobia, v ktorých je treba vykonať určitý typ práce. Zároveň pripomína, aké typy činností sú spojené s uvádzaním nového online produktu na trh. Časové úseky si môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb a v závislosti od typu vášho nového produktu.

Momentálne som vo fáze 1, pred sebou mám ešte 8 ďalších 🙂

Svoj veľký cieľ som si rozdelila na menšie časti a tak predo mnou nestojí žiadny strašiak v podobe veľkej škaredej žaby (toto spojenie pochopia asi tí, čo čítali knižku od Briana Tracyho).

Takže dobrá správa na záver, check list som pridala ako súčasť môjho e-booku zameraného na blogerov, to jest všetkých tých, čo majú svoje webové stránky, alebo sa ich ešte len chystajú mať 🙂

E-book nájdete na tejto linke.

PS: v piatok chystám veľmi príjemné prekvapenie a preto doporučujem, aby ste sa v ten deň mrkli na hore uvedenú stránku alebo si klikli na moju Fanpage.

Želám vám úspešné plánovanie.

Save

Save

Save

Save

Save

email
Jana Osičková
Mojou vášňou je vytváranie rôznorodých zoznamov pre všetko okolo seba. Ukazujem ľuďom ako si prehľadne a zmysluplne zorganizovať svoj čas a úlohy. S plánovačom na mieru, zvládnete všetko za chvíľu. Viac o mne tu >>
  • Ukážka kapitoly pre blogerov

    Naplánujte si úspech pre vaše webové stránky a blogy pomocou kompletných plánovačov a checklistov. Teraz si môžete zadarmo stiahnúť ako ukážku 3 checklisty pre úspešnú komunikáciu s vašimi čitateľmi.

  • Ebook ako návod na vytváranie plánovačov

    Radi plánujete? Máte veľa úloh a cieľov? Ak áno, stiahnite si ebook zadarmo a spravte si vlastné plánovače na mieru!

  • Najnovšie články
  • Pinterest NAJ nástenka