Dnes som na cenu nehľadela….

janaosickova.sk

Práve som odchádzala od lekárky (ktorá mi odporučila zostať ešte doma a doliečiť sa), keď som zbadala veľmi dobre vybavenú trafiku. Nakukla som dnu, pretože ma zaujali lesklé časopisy v presklenej vitríne. Hovorím si, kúpim si jeden, už som dlho žiadny nekúpila….

Len čo som vošla dovnútra, hneď ma napadlo, čo mi povedal pán terapeut pri fotení Aury.

„Nešetriť na sebe a nekupovať veci iba v zľave…!“

Hmm, áno, tak trochu to sedí na mňa. A tak som siahla po ďalšom časopise, a ďalšom, hovorila som si, aj tento sa mi páči a možno aj tu bude niečo zaujímavé… nakoniec som kúpila 6 ženských magazínov a mala som SKVELÝ pocit! Všetky sú moje a môžem sa s nimi dlho tešiť! Cestou domov som dokúpila aj Nota Bene.

Nemyslela som na to, že niekedy ten obsah nestojí za veľa, ale myslela som na to, aký dobrý pocit mi prinesú. Páčia sa mi pekné veci, rada sledujem novinky v móde a kozmetike, inšpirujem sa novými firmami a úspešnými ľudmi, tak prečo si nedopriať takýto darček!

Víkend budem tráviť v posteli, obložená časopismi, pripravená podčiarkovať a ohýbať rožky na stranách a svet bude krajší.

Ako je to u vás? Ako často si doprajete rozmar, ktorý je možno zbytočný, ale určite vám spraví lepší deň?

Želám vám veľa seba-oceňujúcich chvíľ….

email
Jana Osičková
Mojou vášňou je vytváranie rôznorodých zoznamov pre všetko okolo seba. Ukazujem ľuďom ako si prehľadne a zmysluplne zorganizovať svoj čas a úlohy. S plánovačom na mieru, zvládnete všetko za chvíľu. Viac o mne tu >>
  • Ukážka kapitoly pre blogerov

    Naplánujte si úspech pre vaše webové stránky a blogy pomocou kompletných plánovačov a checklistov. Teraz si môžete zadarmo stiahnúť ako ukážku 3 checklisty pre úspešnú komunikáciu s vašimi čitateľmi.

  • Ebook ako návod na vytváranie plánovačov

    Radi plánujete? Máte veľa úloh a cieľov? Ak áno, stiahnite si ebook zadarmo a spravte si vlastné plánovače na mieru!

  • Najnovšie články
  • Pinterest NAJ nástenka