Máte práve najkrajšie obdobie vášho života? Super, tak čítajte ďalej

 Áno, hovorím k vám, mamičky

Maminy, dali by sme všetko svojim deťom. Aj to posledné, čo máme a aj to, čo nemáme. Koľkokrát som si v duchu priala, keď bola moja dcérka chorá: „Prosím, len, nech ju už bruško nebolí. Nech bolí radšej mňa!…“

Poznáte to aj vy? Viem, že áno

Avšak, čím by boli naše deti, keby sme my, ich mamy boli neustále unavené, frustrované, nahnevané, to jest vyhorené? Asi by neboli spokojné a v pohode, aj keď by sme si mysleli, že im dávame všetko.

Tak prečo nie sú šťastné? Pretože, ani my nie sme častokrát.

Obzvlášť sa to stáva v šestonedelí, keď sa staráme o to krehké a malé telíčko, ktoré potrebuje celú našu starostlivosť, všetku našu prítomnosť. Ešte sa len zotavujeme z pôrodu (možno aj ťažkého), zvykáme si na nové povinnosti, ale aj na naše nové telo. Staráme sa o manžela, domácnosť, mačku, niekedy aj o staršie deti… ale kto sa stara o nás?

Kto najlepšie vie, kedy je toho už naozaj dosť a už ideme na rezervu zarezervovanú?

Samé to vieme najlepšie! Ale viem to aj ja a vie to aj Evka

Áno, dobre čítate. Myslíme na vás s mojou kolegyňkou (zo stránky www.obejmutí-po-porodu.cz), keď už vy nevládzate a namiesto mlieka servírujete dieťaťu kávu….(smiešno-smutné príbehy mi prosím píšte do komentárov…).

Máme pre vás veľmi užitočnú pomôcku, ako si aj na seba spomenúť a dopriať si zaslúžený odpočinok.

Na tejto linke nájdete 2 druhy plánovačov, ktoré sme pre vás zadarmo pripravili. Stačí vpísať svoju emailovú adresu, počkať pár minút a do vašej schránky vám prídu takéto pekné prílohy. Ak si ich vytlačíte a naplánujete priamo do nich čas a aktivitu pre seba a nejaký pekný citát, ktorý je vám blízky, verím, že vám spraví veľkú radosť. Každé ráno ho uvidíte na chladničke, alebo na inom praktickom mieste a pripomeniete si tak, že aj vy ste tu!

Myslite na seba a vaše najkrajšie obdobie života bude ozaj najkrajšie.

ScreenHunter_392 Apr. 10 10.58

Tešíme sa s Evkou na vaše názory a príbehy, ako ste plánovače zaradili do vášho života.

O tom, čo ešte sú tie plánovače, sa viac dozviete aj na tejto stránke.

email
Jana Osičková
Mojou vášňou je vytváranie rôznorodých zoznamov pre všetko okolo seba. Ukazujem ľuďom ako si prehľadne a zmysluplne zorganizovať svoj čas a úlohy. S plánovačom na mieru, zvládnete všetko za chvíľu. Viac o mne tu >>
  • Ukážka kapitoly pre blogerov

    Naplánujte si úspech pre vaše webové stránky a blogy pomocou kompletných plánovačov a checklistov. Teraz si môžete zadarmo stiahnúť ako ukážku 3 checklisty pre úspešnú komunikáciu s vašimi čitateľmi.

  • Ebook ako návod na vytváranie plánovačov

    Radi plánujete? Máte veľa úloh a cieľov? Ak áno, stiahnite si ebook zadarmo a spravte si vlastné plánovače na mieru!

  • Najnovšie články
  • Pinterest NAJ nástenka