Originálne šablóny myšlienkových máp

zlepšia Váš život!

 • Čaká Vás náročný projekt?
  Chcete mať istotu, že ho dobre zvládnete? Radi by ste boli na svoj projekt hrdý?
 • Chystáte sa plánovať veľkú a dôležitú udalosť?
  Nezabudnite na žiadnu úlohu. Rozplánujte do detailov celú udalosť a získajte tak celkový prehľad povinností.
 • Hľadáte nové či netradičné riešenia?
  Chcete sa odlíšiť od ostatných? Potrebujete preraziť s novými nápadmi a riešeniami? Využite úžasný potenciál Vášho mozgu, ktorý odhalíte iba cez myšlienkové mapy.
 • Máte ťažké obdobie a neviete ako z neho von?
  Alebo sa rozhodujete medzi dvoma možnosťami? Mapy Vám odkryjú všetky možnosti riešenia a pomôžu Vám správne sa rozhodnúť.
 • Máte pred sebou náročné skúškové obdobie?
  Vytvorte si zaujímavú a prehľadnú osnovu, ktorá Vášmu mozgu pomôže si dlhodobo a kvalitne pamätať spracúvavané informácie.
 • Strácate sa v množstve úloh a neviete, čo skôr?
  Použite mapy na prehľadné triedenie povinností a stanovenie priorít.

Odpovedali ste áno?

Potom je tento produkt presne pre Vás!

Pozrite si video o tom, ako môžete mapy využiť na zlepšenie Vášho života


Zachytávajú podstatu

Sú štrukturované a prehľadné

Ponúkajú nové nápady

Odomkýňajú Váš potenciál

Pomáhajú lepšie si pamätať


Prečo sú šablóny také unikátne?

Pomocou šablón myšlienkových máp a názorných videí sa naučíte efektívnejšie a rýchlejšie zvládnuť akékoľvek Vaše problémy, projekty, plány či učivo. 

Pomocou jednoduchých princípov a predpripravených kreatívnych šablón sa naučíte ako zapojiť logiku a ako si kvalitne a dlhodobo zafixovať spracovávané informácie.

Prekvapí Vás gestalt, Váš mozgový pud, ktorý prinesie nové nápady a riešenia tam, kde ich už nečakáte.

Navyše, s 30 minútovou konzultáciou budú Vaše mapy presne tým, čo už tak dlho hľadáte.

Čo všetko kúpou získate?

Písomný návod s 11 názornými videami

To najdôležitejšie o pôvode a výhodách myšlienkových máp nájdete v prehľadnom 33 stranovom návode a videách, kde sa dozviete to najdôležitejšie. Dozviete sa, čím sú šablóny myšlienkových máp unikátne a aké výhody Vám ponúkajú.

Detail: posielané ako PDF formát.

 

10 rôznych a originálnych šablón

Mapy, ktoré už obsahujú predkreslené vetvy a spĺňajú všetky náležitosti dobrej myšlienkovej mapy. Naučíte sa na nich pravidlá tvorby myšlienkových máp. Takéto mapy využijete napríklad:

 • pri plánovaní projektu,
 • pri triedení informácií do logických celkov,
 • pri učení sa učiva,
 • definícií Vašich snov, cieľov či
 • vízie osobného alebo profesného života

Detail: mapy sú vo formáte A4 alebo A3, posielané ako JPG alebo PDF formát.

 

BONUS

Telefonickú konzultáciu v dĺžke 30 minút môžete využiť kedykoľvek. Stačí sa vopred objednať na jana@janaosickova.sk

 Za túto cenu si kúpite večeru pre dvoch, štyri lístky do kina či dve knihy.

Alebo sa rozhodnete, že tieto peniaze investujete do tohto návodu, čiže do seba. Už pri najbližšej príležitosti uvidíte a pocítite ten rozdiel vo Vašich výsledkoch.

 

Čo napísali zákazníci?

S myšlienkovými mapami som sa stretla už dávnejšie, ale bližšie som sa nimi nikdy nezaoberala. Škoda, že ma nenapadlo použiť mapy už skôr na môj pripravovaný produkt - 14 dňový plán na učenie jazykov bez jazykovky. Obsah jednotlivých častí (dní) som písala v klasickej osnove, ale keď som teraz podľa Jankinho návodu a rád prekreslila môj plán do myšlienkovej mapy, zistila som, že je oveľa prehľadnejší, zrozumiteľnejší a lepšie sa s ním pracuje pri tvorbe môjho produktu. Videá boli pre mňa dostatočne zrozumiteľné, stručne a jasne si vysvetlila všetky princípy a priebeh tvorby máp. Či už myšlienkové mapy, plánovače či kalendáre, všetko je spracované s láskou a to sa mi páči.

Rena Hlavičkováwww.rena-hlavickova.sk

Myšlenkové mapy, které Jana připravila, mne přitáhly. Velmi snadno jsem se zorientovala a ihned začala aplikovat. Žádné sáhodlouhé teorie. Ebook je o podstatě, jasném návodu a s podporou Jany. Velmi oceňuji její práci, protože mě vtáhla do realizace. Dosud jsem MM jen odkládala, i když mě lákaly. Byla jsem poslední měsíce natolik zahlcena informacemi, úkoly a problémy mých klientů, že mi nezbývala energie studovat teoretické knihy, byť jsem věděla, že tento nástroj potřebuji. Protože začínám, použila jsem připravené vzory map, které jsou součástí Janina ebooku. Zpracovala jsem si tak různé projekty i osobní život. Cítila jsem, jak se mi vrací fokus. Přistály na mém stole v pravou chvíli.

Lenka Siwkováwww.araretama.cz

Videa jsou naprosto srozumitelná a jsou krátká, takže se člověk rychle dozví, přesně, co potřebuje. Krásně jsem z nich všechno pochopila. Šablonu jsem si vytiskla a pracovalo se mi s ní snadno. Hlavně bylo super po dlouhé době pracovat s barvami. To mi vážně pomáhá si lépe pamatovat. Líbí se mi, že jsou zpracované kreativně. Třeba ten jelen, ten je super! 🙂 Když jsem si zkusila jednu vytisknutou mapu, tak jsem se pustila do tvoření vlastní. Šlo to dobře, i když bych potřebovala více větví. Tak jsem si to prostě udělala a vyšlo mi pak, že vlastně pracuju na dvojitém projektu a podařilo se mi ho tak rozdělit na dva a hned to je lepší. S technikou jsem neměla ani jednou problém. Spíš si v sobě uspořádat myšlenky, ale když je pak člověk vidí na papíře, tak se to hned lépe zpracovává. Minimálně je to bezvadná pomůcka na utřídění myšlenek. A jde to dělat i na počítači, což mi taky vyhovuje. Jsem plánovací člověk, pro mě je to skvělý nástroj.

Lenka Spurnáwww.lenkaspurna.cz

E-book o myšlenkových mapách je naprosto dokonalý. Dozvíte se, jak mapy tvořit i si uděláte představu k čemu myšlenkové mapy slouží. Je to dokonalý pomocník, pokud chcete s mapami začít. Navíc získáte i videa, kde je praktická ukázka. Navíc velmi oceňuji konzultaci, kterou Jana ke svému e-booku nabízí, protože díky tomuto osobnímu přístupu to dokáže opravdu každý. Já jsem si pomocí jedné šablony, která je jeho součástí, vytvořila svou nástěnku snů a šlo to skvěle. Všem tento eBook moc doporučuji."

Kamila Lajčáková www.kamilalajcakova.cz

Myšlienkové mapy sú skvelým pomocníkom pri vzdelávaní, triedení informácií či "upratovaní" myšlienok a cieľov. Ak ste sa s myšlienkovými (pojmovými) mapami zatiaľ nestretli, autorka Vám dá presný návod ako s nimi pracovať. Súčasťou návodu sú krásne spracované šablony myšlienkových máp, ktoré si nájdu miesto vo Vašom pracovnom i osobnom živote.

Eva Kapitáňováwww.jobedu.sk

Kde všade tieto mapy využijete?

 • 1
  Riešenie problémov jednotlivca či tímu (brainstorming)
 • 2
  Ujasnenie si komplikovaných vecí a nájdenie nových riešení
 • 3
  Organizácie práce, cieľov a úloh (jasné stanovenie priorít)
 • 4
  Príprava prezentácií a ich celkový koncept
 • 5
  Triedenie informácií logicky a štrukturovane (uľahčenie orientácie a hľadania)
 • 6
  Poznámky a zoznamy akéhokoľvek typu (nákupné zoznamy, veľké plánovanie, záznamy z mítingov)
 • 7
  Pri učení sa dlhodobo, zaujímavo a kvalitne

30 dňová garancia

V prípade, že nebudete spokojný/á s kúpou, garantujem Vám vrátenie celej sumy. Stačí, ak mi napíšete do 30 dní odo dňa zaplatenia objednávky a ja Vám vrátim platbu na Váš účet.

Máte otázky?

Môžete ma kontaktovať priamo na jana@janaosickova.sk.

Rada zodpoviem Vaše otázky.