Novinka = online diár na Váš blog

Prednedávnom som objavila stránku www.personal-planner.com, ktorá je fantastická!

Je to výtvor kreatívnej manželskej dvojice, pričom idea vznikla v manželovej hlave.. Keď videl, ako jeho manželka stále hľadá ideálny diár a plánovač v jednom, nelenil a vymyslel takýto diár presne podľa jej želania.

Ako to už pri výborných nápadoch býva, manželkin nový diár obdivovali všetky jej kamarátky a to bol už len krôčik ku založeniu ich vlastnej firmy… Ich príbeh je opísaný na stránke, tak ak viete po anglicky, môžete si ho sami prečítať. Mňa tento príbeh veľmi inšpiroval ku vlastnej tvorbe, uvidím, kam ma zavedie moja cesta.

Avšak, v tomto článku vám prinášam jednoduchý návod, ako si môžete svoje príspevky obohatiť o online týždenný kalendár, kde si zapíšete čo len chcete. Napríklad:

 • pripravujete tému na udalosť, ktorú budete robiť a tak si zvolíte dátum v kalendári, vpíšete udalosť a farebne doľadíte.
 • pripravujete súťaž pre svojich čitateľov a tak zaznačíte deň, kedy bude prebiehať losovanie.
 • spúšťanie nový online produkt či službu apod…

Kód, ktorý vám na konci vygeneruje, vložíte ako html do vášho článku na miesto, kde chcete. Ja som svoj kód vložila na úvod tohoto článku a vycentrovala na stred. Obrázok môžete zdieľať aj na svojej FB stránke.

Postup:

 1. kliknite na www.personal-planner.com
 2. zaregistrujte sa cez email alebo FB konto
 3. zvolte si možnosť „blog planner“ v oranžovom krúžku
 4. vyberte si veľkosť diára (máte 4 možnosti – ja som použila „square“ = štvorec)
 5. na ďalšej stránke si môžete vybrať farebnosť riadkov, typ diára, farebné doplnky
 6. po kliknutí na šípku vpravo, môžete zadefinovať, či sa vám majú zobraziť možnosti ako počasie, testy, úlohy týždňa, štvorčeky…
 7. nasledovná strana vám dá na výber, aký typ blogu používate (blogger alebo wordpress)
 8. v spodnej časti obrázku sa vám objavia 3 okienka, kde vyberiete práve taký html skript, ktorý vám pasuje na typ blogu. Zároveň, môžete váš výtvor priamo sharovať na vašej FB fanpage. V tom prípade váš post bude vyzerať takto.

To bol posledný krok.

Ak by ste si nevedeli s niečím dať rady, napíšte do komentára pod týmto článkom a ja vám rada pomôžem.

 

 

 

 

 

Save

email
Jana Osičková
Mojou vášňou je vytváranie rôznorodých zoznamov pre všetko okolo seba. Ukazujem ľuďom ako si prehľadne a zmysluplne zorganizovať svoj čas a úlohy. S plánovačom na mieru, zvládnete všetko za chvíľu. Viac o mne tu >>
 • Ukážka kapitoly pre blogerov

  Naplánujte si úspech pre vaše webové stránky a blogy pomocou kompletných plánovačov a checklistov. Teraz si môžete zadarmo stiahnúť ako ukážku 3 checklisty pre úspešnú komunikáciu s vašimi čitateľmi.

 • Ebook ako návod na vytváranie plánovačov

  Radi plánujete? Máte veľa úloh a cieľov? Ak áno, stiahnite si ebook zadarmo a spravte si vlastné plánovače na mieru!

 • Najnovšie články
 • Pinterest NAJ nástenka