Sprievodca úspešným plánovaním a organizovaním práce na Vašich webových stránkach

 • Chystáte sa podnikať online, ale neviete ako presne naplánovať všetky úlohy a povinnosti?
 • Potrebujete už konečne vedieť, ako úspešne plánovať a zvládnuť svoje ciele správne?
 • Túžite mať zaujímavý a kvalitný web, aby sa k Vám čitatelia radi vracali?
 • Neviete, čomu sa venovať najskôr?
Plánovanie a úlohy pre webové stránky

Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku áno, tak tento užitočný e-book by ste mali mať!

Naplánujte si úspech pre svoje webové stránky pomocou plánovačov na mieru!

  Plánovače sú:

 • unikátnym návodom ako kvalitne a organizovane napĺňať obsah Vašich stránok 
 • kompasom pre Vaše webové stránky, aby ste sa stále držali svojej vízie
 • vytvorené presne podľa potrieb online podnikateľov, ktorí sa chcú odlíšiť

Sú to: 

 • pracovné listy, ktoré sú prehľadné a pripravené priamo na vypracovanie
 • štatistiky, checklisty a organizéry v jednom

Plánovače na mieru sú jednoducho POTREBNÉ pre každého, kto chce ľahšie a úspešnejšie zvládnuť všetky svoje CIELE a ÚLOHY, ktoré z nich vyplývajú

Referencie

Nebola som si istá, či tento e-book pre svoju prácu naozaj potrebujem. Po jeho prečítaní a hlavne pri objavení všetkých možností plánovania môjho času a aktivít musím povedať, že je to vynikajúca pomôcka na prácu blogera. Vďaka nej na nič potrebné nezabudnem a budem môcť napredovať vo svojej práci. Podľa mňa je to tiež užitočná pomôcka aj pre začínajúcich online podnikateľov, ktorí si potrebujú ujasniť svoje smerovanie a plánovať aktivity za svojimi cieľmi. Určite ho využijem vo svojej práci!

Martina Magulováwww.cestujemebezcestovky.sk

Začala som blogovať len prednedávnom, keď som opakovane dostávala spätnú väzbu, že je škoda sa nepodeliť so všetkými aktivitami, ktoré robím so svojimi deťmi a neinšpirovať nimi aj ostatných rodičov. Napriek tomu, že som viac intuitívny a emocionálny človek, veľmi dobre mi padol návod na štrukturované blogovanie od Janky Osičkovej. Pomohol mi pochopiť, že svoj "záväzok" môžem napĺnať profesionálne a podľa určitých pravidiel. Vďaka tomuto ebooku mám vo svojom plánovaní článkov väčší poriadok a komunita mojich podporovateľov sa zväčšuje.

Milina Matulováwww.sillymilly.sk

E-book je napísaný jasne a zrozumiteľne. Dáva jasný návod ako si svoju prácu dobre zorganizovať a naplánovať. Plánovače sú pripravené do najmenších detailov a vďaka tomu človek naozaj na nič nezabudne. Nečakala som až tak podrobný obsah eBooku, potešilo ma to a určite pri svojej práci plánovače budem používať. Odporúčam to každému, kto píše blogy, komunikuje v online svete a potrebuje vzor, resp. postupnosť krokov, ktoré je nutné urobiť, aby bol dosiahnutý želaný efekt. Takisto môže byť eBook inšpiráciou pre ľudí, ktorí majú problém zorganizovať si akúkoľvek svoju prácu v krátkodobom ale aj dlhodobom horizonte. Všetci potrebujeme šetriť čas a plánovače sú výbornou pomôckou ako na to.

Zuzana Ondrišováwww.tvarovajoga.sk

Jsem nadšená. Krásné a praktické plánovače. Už se těším, až je začnu využívat. Konečně budu mít systém a nebudu chaoticky přebíhat z jedné činnosti na druhou.

Marie Vavrochová www.marie-vavrochova.cz

Jankine plánovače sú úžasným pomocníkom. Hneď som niektoré začala používať a už mám v mnohých veciach väčší prehľad. Okrem toho sa teším, že už nemám na stole milión papierikov a lepiacich lístočkov s poznámkami. Aj tak sa občas nejaký stratil do nenávaratna alebo som mala niektoré úlohy poznačené viackrát. Takto mám konečne poriadok. Vďaka tomu, že sú aj pekné na pohľad a premyslené do detailu, tak ma to núti a motivuje zadané úlohy aj dodržiavať 🙂 Páčia sa mi aj časti e-booku, ktoré sa netýkaju priamo plánovania úloh, ale s blogovaním súvisia. Nečakaná pridaná hodnota, ktorá mi tiež pomôže.

Zuzana Pogranová www.zuzanapogranova.sk

Plánovač je super! Doporučuji ho určitě i těm, kteří od přírody plánovat umí a jsou na to zvyklí, ale zkrátka jim třeba chybí trošku disciplíny. Díky plánovači mám všechny důležité informace o svém blogu na jednom místě a ne na papírkách, které vždy ztrácím a znovu nacházím, když už nejsou potřeba. Utřídila jsem si myšlenky, baví mě grafická podoba i barvičky.

Hanka Gonzorovawww.hankagonzorova.cz

A čo v e-booku nájdete?

Teoretická časť obsahuje 17 strán a praktická časť 46 strán.

Ukážka z ebooku

Získate aj bonusy !

Kúpou e-booku získate nasledovné bonusy:

 • 1
  Týždenné a mesačné kalendáre na priame vpisovanie úloh
 • 2
  Doživotné AKTUALIZÁCIE plánovačov, ktoré sú súčasťou e-booku

Objednávky pre Českú republiku vybavujem zvlášť. Prosím o kontaktovanie priamo na jana@janaosickova.sk

30 dňová garancia

V prípade, že nebudete spokojný/á s obsahom e-booku, garantujem Vám vrátenie celej sumy. Stačí, ak mi napíšete do 30 dní odo dňa zaplatenia objednávky a ja Vám vrátim platbu na Váš účet.

Máte otázky?

Môžete ma kontaktovať priamo na jana@janaosickova.sk.

Rada zodpoviem Vaše otázky.