Referencie

Originálne šablóny

myšlienkových máp

S myšlienkovými mapami som sa stretla už dávnejšie, ale bližšie som sa nimi nikdy nezaoberala. Škoda, že ma nenapadlo použiť mapy už skôr na môj pripravovaný produkt - 14 dňový plán na učenie jazykov bez jazykovky. Obsah jednotlivých častí (dní) som písala v klasickej osnove, ale keď som teraz podľa Jankinho návodu a rád prekreslila môj plán do myšlienkovej mapy, zistila som, že je oveľa prehľadnejší, zrozumiteľnejší a lepšie sa s ním pracuje pri tvorbe môjho produktu. Videá boli pre mňa dostatočne zrozumiteľné, stručne a jasne si vysvetlila všetky princípy a priebeh tvorby máp. Či už myšlienkové mapy, plánovače či kalendáre, všetko je spracované s láskou a to sa mi páči.

Rena Hlavičkováwww.rena-hlavickova.sk

Videa jsou naprosto srozumitelná a jsou krátká, takže se člověk rychle dozví, přesně, co potřebuje. Krásně jsem z nich všechno pochopila. Šablonu jsem si vytiskla a pracovalo se mi s ní snadno. Hlavně bylo super po dlouhé době pracovat s barvami. To mi vážně pomáhá si lépe pamatovat. Líbí se mi, že jsou zpracované kreativně. Třeba ten jelen, ten je super! 🙂 Když jsem si zkusila jednu vytisknutou mapu, tak jsem se pustila do tvoření vlastní. Šlo to dobře, i když bych potřebovala více větví. Tak jsem si to prostě udělala a vyšlo mi pak, že vlastně pracuju na dvojitém projektu a podařilo se mi ho tak rozdělit na dva a hned to je lepší. S technikou jsem neměla ani jednou problém. Spíš si v sobě uspořádat myšlenky, ale když je pak člověk vidí na papíře, tak se to hned lépe zpracovává. Minimálně je to bezvadná pomůcka na utřídění myšlenek. A jde to dělat i na počítači, což mi taky vyhovuje. Jsem plánovací člověk, pro mě je to skvělý nástroj.

Lenka Spurnáwww.lenkaspurna.cz

Myšlienkové mapy sú skvelým pomocníkom pri vzdelávaní, triedení informácií či "upratovaní" myšlienok a cieľov. Ak ste sa s myšlienkovými (pojmovými) mapami zatiaľ nestretli, autorka Vám dá presný návod ako s nimi pracovať. Súčasťou návodu sú krásne spracované šablony myšlienkových máp, ktoré si nájdu miesto vo Vašom pracovnom i osobnom živote.

Eva Kapitáňováwww.jobedu.sk

Byť matkou a robiť si kariéru? Ako na to…

Rozhovor na tému ako skĺbiť rodinu, prácu a podnikanie.... Veľa ľudí by povedalo, že táto kombinácia je nemožná.

​V podcaste, ktorý so mnou nahral Adam Debnár z Pána času sa dozviete:

  • Aké je to podnikať popri práci
  • Aké sú plusy a mínusy
  • Odkiaľ brať energiu
  • Dozviete sa o jednom efektívnom nástroji na zhmotnenie všetkých Vašich myšlienok.
  • Dozviete sa o prelomovej knihe, ktorá mi zmenila pohľad na podnikanie

Sprievodca úspešným plánovaním a organizovaním práce na Vašich webových stránkach

Plánovanie a úlohy pre webové stránky

Jsem nadšená. Krásné a praktické plánovače. Už se těším, až je začnu využívat. Konečně budu mít systém a nebudu chaoticky přebíhat z jedné činnosti na druhou.

Marie Vavrochováwww.marie-vavrochova.cz

Jankine plánovače sú úžasným pomocníkom. Hneď som niektoré začala používať a už mám v mnohých veciach väčší prehľad. Okrem toho sa teším, že už nemám na stole milión papierikov a lepiacich lístočkov s poznámkami. Aj tak sa občas nejaký stratil do nenávaratna alebo som mala niektoré úlohy poznačené viackrát. Takto mám konečne poriadok. Vďaka tomu, že sú aj pekné na pohľad a premyslené do detailu, tak ma to núti a motivuje zadané úlohy aj dodržiavať 🙂 Páčia sa mi aj časti e-booku, ktoré sa netýkaju priamo plánovania úloh, ale s blogovaním súvisia. Nečakaná pridaná hodnota, ktorá mi tiež pomôže.

Zuzana Pogranováwww.zuzanapogranova.sk

Plánovač je super! Doporučuji ho určitě i těm, kteří od přírody plánovat umí a jsou na to zvyklí, ale zkrátka jim třeba chybí trošku disciplíny. Díky plánovači mám všechny důležité informace o svém blogu na jednom místě a ne na papírkách, které vždy ztrácím a znovu nacházím, když už nejsou potřeba. Utřídila jsem si myšlenky, baví mě grafická podoba i barvičky.

Hanka Gonzorovawww.hankagonzorova.cz

Osobná konzultácia

Prvý dojem z osobného stretnutia s Jankou? Jednoducho skvelý. Na pohľad étericky krehká bytosť, z ktorej na pohľad druhý vyžaruje neuveriteľná sila, skúsenosti a múdrosť. Za Jankou som prišla s otázkou, ktorá by sa voľne dala preložiť: „Kde vziať a nekradnúť?“ Nie to fyzické, peniaze či majetok – ale to čo momentálne je pre mňa komoditou najvzácnejšou: ČAS. Potrebovala som poradiť ako si čo najefektívnejšie zorganizovať čas na rozbeh vlastného projektu, a to popri práci, rodine, deťoch, domácnosti, športe, priateľoch... Janka mi v príjemne plynúcom rozhovore pri kávičke vysvetlila, ako funguje a ako to má nastavené ona. Ako jej pomáha správne nastavený systém organizovania a plánovania. Poradila zopár dobrých tipov a trikov. Počas konzultácie som napríkad zistila, že sa príliš detailne zaoberám aktivitami, ktoré teraz nie sú až také dôležité. Pomohla mi viac zamerať svoju pozornosť na to, čo robím práve teraz a nepredbiehať jednotlivé kroky projektu.

Zuzana Šuplatová

Vo chvíli, kedy som sa nevedela rozhodnúť, čo mi bránilo pohnúť sa vpred, mi konzultácia s Jankou pomohla utriediť si myšlienky a z toho úplne prirodzene vyplynula aj ďalšia moja aktivita. Janka mi pomohla identifikovať moje silné stránky, čiže schopnosti, a vďaka tomu som si následne vedela ujasniť, ktorým smerom by som chcela zamerať svoju kreatívnu energiu. Má rozsiahle vedomosti v oblasti sociálnych médií a ich praktického využitia pre rozvoj svojho podnikania. Taktiež je zbehlá v bloggerskej činnosti, a práve tieto jej vedomosti mi uľahčili (a naďalej uľahčujú) orientovanie sa v tejto, pre mňa relatívne novej, doméne. Odporúčam jej služby každému, kto sa potrebuje trošku ‘upratať’ a ‘nakopnúť’ vo svojich podnikateľských či umelecných snahách.

Veronika Čierniková www.girlfromkaxgar.wordpress.com

Pred tým, ako som sa stretla s Jankou Osičkovou som mala vcelku "bordel" v prioritách. Nevedela som, čo začať skôr a na čo sa upriamiť a aký smer nabrať. Vysvetlím. Som slobodná matka a po rokoch makačky v práci a odkladania svojho sna, som sa nakoniec krvopotne dopracovala k výpovedi v práci na trvalý pracovný úväzok, aby som si vytvorila časopriestor na realizáciu svojho sna. Išlo o šitie, líčenie, módny sting a všetko, čo k tomu patrí. Prešlo niekoľko mesiacov a ja som stále dobíjala baterky, lietala striedavo medzi líčením, prehliadkami, promo akciami a domácnosťou a nejako som sa v tom strácala. Nasledovali výčitky z neefektívnosti, čo som mohla a mala robiť a ako si to celé upratať, pretože na všetky tieto aktivity bol jeden deň jednoducho prikrátky. Janka mi vďaka myšlienkovej mape pomohla všetko zorganizovať, ukázala mi smer a pomohla mi upratať tento "bordel" v mojej hlave tak, že som začala doslova z jedného dňa na druhý napredovať želaným smerom. Dokazala som si uvedomiť, na čo sa mám sústrediť a čo mi v konečnom dôsledku pomôže v krátkej budúcnosti aj zarobiť peniaze, ktoré potrebujem na ďaľšie fungovanie a rozvoj. Bolo to úžasné! V rámci jednej hodiny sa z pleti chaosu aktivít rozmotala mapka a cesta kadiaľ ísť. Ďakujem Janke veľmi moc za jej čas a ochotu sa stretnúť, niekedy ako málo stačí. Každý máme na niečo dar a Janka má určite dar organizovania. Odporúčam! Magdaléna

Magdaléna Maags Martinička www.facebook.com/maagsbrandfashionstyling/

V prípade, že nebude spokojný/á s niektorou z mojich služieb, máte možnosť do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí. Stačí, ak mi napíšete email a ja Vám do 30 dní odo dňa zaplatenia objednávky vrátim platbu na Váš účet.